E shtuna na rezervon dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Supçerliga e Kosovës në basketboll sot vazhdon me xhiron e radhës, respektivisht atë 21.

Në program do të jenë dy ndeshje, me vëmendjen kryesore në “Sezai Surroi”, aty ku do të ndeshen Bashkimi dhe Sigal Prishtina.

Ky takim fillon nga ora 17:00, kurse nga 19:00 do të përballen Trepça dhe Ponte.

Për të dyja sfidat, ne do t’iu raportojmë në kohë reale, çerek pas çereku.

17:00

BASHKIMI – SIGAL PRISHTINA

19:00

TREPÇA – PONTE PRIZRENI

Ngjarja paraprake

El Chapo tradhtohet nga bashkëshortja? 31-vjeçarja u vetëdorëzua, nuk u arrestua

Ngjarja e ardhëshme

Valon Maloku me gjuhë degraduese: E bëjmë lojën kishte po të bie sapuni…!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian