E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e Reguilonit

Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham.

Reali e shiti në verë spanjollin, por në marrëveshje shkruhet edhe mundësia e riblerjes për 45 milionë euro.

Sipas Sport, “Los Blancos” duan ta aktivizojnë këtë mundësi, meqenëse janë mahnitur nga super paraqitjet e lojtarit.

Gjithashtu në verë, Marcelo pritet të largohet, andaj klubi spanjoll i duhet një lojtar që të garojë me Ferland Mendyn për pozitën në formacionin bazë.

Reguilon ka qenë i padiskutueshëm te Tottenhami, andaj skuadra e Jose Mourinhos do bëjë çmos që ta mbajë në skuadër.

Mbetet të shihet nëse Reguilon do pranoi të rikthehet te Reali, ngase është duke shkëlqyer nën urdhrat e Mourinhos.

Ngjarja paraprake

Petulla Me Lulelakër Për Të Kënaqur Nepsin Dhe Oreksin

Ngjarja e ardhëshme

De Sousa fiton në raundin e parë të zgjedhjeve në Portugali

të fundit nga