E rëndë në Pejë, shqiptarët dhunojnë dhëndrin e tyre dhe e hedhin në lumë

Tre persona kanë ushtruar dhunë fizike ndaj dhëndrrit të tyre dhe më pas e kanë hedhur atë në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Pejës.

Mediat e Kosovës shkruajnë se dyshohet se burimi i konfliktit ishte një mosmarrëveshje mes këtij të fundit dhe gruas së tij, motrës së autorëve.

Ende nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur më dhëndrrin e dhunuar, pasi është hedhur në lumin “Bistrica”. Nga Policia e Kosovës nuk bëhet me dije nëse ndaj tre dhunuesve është ndërmarrë ndonjë masë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Keni frikë të udhëtoni me avion? Disa mënyra se si të “kapërceni” ankthin

Story i radhës

Pas performancës së saj në Dancing With The Stars, Sarës ia knaq shpirtin mesazhi i gjyshes së Ledrit: Sa me elegancë e luan këtë valle o bukuroshja e Madhes, të dua shumë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish