E rëndë në Durrës/ Duke riparuar dollapin, burri bie dhe humb jetën

Një burrë 70-vjeçar ka ndërruar jetë aksidentalisht në Durrës.

 

Burri ishte duke riparuar dollapin teksa është rrëzuar dhe ka humbur jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:40, në lagjen Nr.18 Durrës, shtetasi V. K., 70 vjeç, duke riparuar dollapin në banesë është rrezuar.

Dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pique s’e ka tradhtuar Shakiran

Story i radhës

Zyra Kombëtare e Auditimit ka shpenzuar 3 milionë euro vetëm për qira

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish