E pyesin si ndihet pas ndarjes nga Tea, kështu përgjigjet Bearti

16:46 | 16 Prill 2021

Bearti dha përgjigjen e papritur kur u pyet se si po ndihet pas ndarjes.

Tea dhe Bearti janë dy prej emrave që vazhdojnë ende të komentohen edhe pas ndarjes, shkruan lajmi.net.

Ata i dhanë fund lidhjes, duke thënë se nuk funksiononte ngase kishte xhelozi dhe kalonin kohë së bashku, më shumë se që duhet.

Në llogarinë e tij në Instagram, Bearti i është përgjigjur pyetjeve të fansave, të cilët donin të dinin gjendjen emocionale të tij për momentin.

Ai tha se ndihet në paqe, ndërsa më pastaj iu përgjigj edhe pyetjes se a ka filluar ndonjë lidhje të re dashurie.

Këtë herë, ai vendosi që t’i përgjigjej shkurt, duke mohuar të ketë filluar ndonjë romancë të re.

Kujtojmë se Tea ishte larguar nga “Përputhen” duke pretenduar se është lidhur me Andin, por në të vërtetë ishte me Beartin. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Kovacic dhe Christensen mungojnë në gjysmëfinale të FA Cup ndaj Man Cityt

Ngjarja e ardhëshme

Drenica në regji të Kreshnik Ukës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian