E pyesin se a e do partnerin me apo pa përvojë, ja përgjigja e Fifit

Një ndjekës ka pyetur Fifin se a e do partnerin me apo pa përvojë.

Këngëtarja shqiptare e dashur për publikun është mjaft e hapur me ta.

Ajo së fundmi u dha mundësinë fansave të saj të pyesnin atë çfarë u intereson atyre, dhe ata nuk ngurruan të bënin pyetjet e tyre menjëherë.

Dikush nga fansat e saj ishte mjaft kurioz për ta pyetur se a e do partnerin me apo pa përvojë dhe Fifi është përgjigjur pa përtesë.

“E do një djalë me përvojë në marrëdhënie intime apo pa përvojë”, shkroi ndjekësi.

Ndërsa Fifi ia ktheu se ajo do të dëshironte që partneri i saj tv kishte përvojë.

“Me përvojë valla”, duek i bashkangjitur një figurë duke qeshur me lot.

Image
Ngjarja paraprake

Palestina letër OKB-së për t'i dhënë fund mosdënimit të Izraelit për krimet që ka kryer

Ngjarja e ardhëshme

Letër publike Kryeministrit Albin Kurtit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian