E provuat? Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani sapo krijuan sfidën më të re në rrjete sociale

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani gjetën një mënyrë të re për t`i argëtuar fansat e tyre.

Pak ditë para se viti 2020 të përfundonte, Dafina dhe Ylli sollën një nga duetet më të bukura për fundvit.

“Mos shko” mban titullin kënga e tyre që është kthyer tashmë në një hit, ku Dafina shfaqet si përherë mjaft ekstravagante, teksa Ylli si gjithmonë mjaft simpatik.

Pas super suksesit, Dafina ka krijuar edhe një sfidë shumë të bukur në rrjetet sociale me këtë këngë.

Meqënëse shumë kërcime të ndryshme të këngëve të shumta janë kthyer në virale, pse të mos ndodhë kështu edhe me “Mos shko”. Prandaj, Dafina ka publikuar tashmë në “Tik Tok” videon, nga e cila mund të mësoni lëvizjet.

Yll Limani publikoi pak javë më këngën e re “Leje”. Ndryshe nga këngët paraardhëse, Ylli nuk ka realizuar një klip për këtë këngë, por e ka sjellë në mënyrën më të thjeshtë të mundshme nëpërmjet animacioneve.

Nga ana tjetër, Dafina Zeqiri ka sjellë remix e këngës mjaft të pëlqyer “Vuj vuj vuj”, që është pritur shumë mirë nga publiku.

Projekti u bë viral, kjo prej videoklipit të veçantë ku protagonist është Miran Ramadani, i cili ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me videot humoristike që poston në rrjetet sociale.

Image

 

Ngjarja paraprake

Operacioni për shpëtimin e sirianëve, 9 prej tyre dërgohen te Trauma

Ngjarja e ardhëshme

Twitter pezullon përgjithmonë llogarinë e Trump-it

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian