E pazakontë në Shkodër, breshëri mbulon rrugët

Shkodra është zgjuar sot e zbardhur, por jo nga bora por breshëri.

Një fenomen i pazakontë ky për qytetin në këtë mes maji.

Reshjet kanë nisur në mesnatë e sot në mëngjes breshëri kishte mbuluar të gjitha rrugët e rrugicat e qytetit.

Automjetet qarkullojnë me lehtësi, pavarësisht se breshëri ka arritur në disa centimetra.

Ngjarja paraprake

Mori 4 doza të Pfizer, 23-vjeçarja pi 7 litra ujë dhe ende është e dehidratuar

Ngjarja e ardhëshme

Sërish tollovi tek salla “1 Tetori” ku po vazhdon vaksinimi, intervenon edhe policia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian