E paprecedentë në historinë e klubit shqiptar

Luftëtari nuk ekziston për momentin dhe në qytetin e gurtë sundon pesimizmi dhe frika për një të ardhme më të errët.

Largimi i stafit teknik dhe lojtarëve ka bërë që “plaga të mahiset” dhe duket se po shkohet deri në rrezikun e përfaqësimit edhe në kampionatin e moshave.

Largimi i lojtarëve të rinj në ekipe brenda dhe jashtë Qarkut të Gjirokastrës është një tjetër “kambanë alarmi”.

Një situatë e paprecedentë në historinë 90- vjeçare të Luftëtarit, një rrugë pa krye. Luftëtari sezonin e pritshëm pritet të përfaqësohet në garë deri te 17-vjeçarët, ndërsa ekipi i parë dhe U-19-a duket se do ta kenë të pamundur.

Ngjarja paraprake

Personazhi shqiptar Jozef Vila ka këtë mesazh të bukur urimi për nusen e tij

Ngjarja e ardhëshme

Blushi akuza Ramës: Ti fute në Parlament dhe vendose në krye të bashkive kriminelët dhe trafikantët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian