E pangopur, Alessandra Ambrosio sërish shfaqet

Alessandra Ambrosio ka kaluar sa më shumë kohë që është e mundur në plazh gjatë kësaj vere, në mes të pandemisë COVID-19.

Dhe modelja braziliane ka vazhduar të shijoj kohën me diell dhe rërë, derisa situata në Kaliforninë e Jugut po qetësohet./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Haxhi Krasniqi, ja momenti kur ia shtrembëroi fytyrën gjermanit 

Ngjarja e ardhëshme

Zbulohet plani i Trump, pas daljes nga spitali donte të hiqte këmishën me këtë mbishkrim përfundi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian