E ndryshoi mbiemrin? Zaimina Vasjari pranon për herë të parë se është martuar në fshehtësi!

Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Mbrëmjen e sotme Zaimina ndau një lajm mjaft ekskluziv me publikun e “Shiko Kush LUAN”, pasi tregoi se tashmë ajo dhe partneri i saj janë celebruar, por Zaimina ka vendosur që të mbajë mbiemrin e vet dhe jo të bashkëshortit.

Këtë lajm ekskluziv, Vasjari e zbuloi kur u pyet gjatë sfidës së saj, ku zbuloi gjithashtu se dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti ishte një makinë.

Ngjarja paraprake

“Situata është e rrezikshme”, Abrahams: Jam i shqetësuar për mediat në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Turistë të shumtë nga Shqipëria në Prevallë, në kohë pandemie

të fundit nga