E habitshme: 42 vjeçarja e feston me tupana ndarjen nga burri

Një rast i tillë vështirë se është parë ndonjëherë.

Sidomos në rastet kur ka të bëj me ndarjet e çifteve ose bashkëshortëve.

Por, një grua 42 vjeçare nga Turqia vendosi të bënte ndryshe.

Çilem Urkerler, nga Adana e festoi me tupana ndarjen nga burri i saj pas një procesi gjyqësor që zgjati dy vjet.

Ajo mblodhi shoqërinë e saj dhe e gëzoi këtë moment.

Urkerler ishte e martuar për 18 vjet dhe është nënë e dy fëmijëve.

Sipas raportimit të mediave turke deri tek divorci erdhi pas problemeve ekonomike.

Rasti ka ndodhur para dy ditëve.

Ngjarja paraprake

Operacioni “Bregdeti Ynë”, Çuçi bën bilancin

Ngjarja e ardhëshme

Gilmour infektohet me koronavirus, Mount dhe Chilwell vetizolohen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian