E gjitha e zhveshur në vaskë, juristja seksi “çmend” fansat me videon “hot”

Redona Koçi e njohur ndryshe edhe si juristja seksi, ka tërbuar së fundmi ndjekësit e saj të shumtë, teksa ka publikuar në “Instagram” një video mjaft “hot”.

Juristja ka pozuar nudo e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Koçi dukej mjaft seksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe provokuese nën ritmin e këngës “Everything I Wanted” të Billie Eilish.

Ndërkohë në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën. Zeshkanja seksi gjithmonë guxon me fotot dhe nuk heziton të ekspozojë asetet e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Ngjarja paraprake

Arrestohet 68 vjeçari nga Çifliku i Tetovës, sulmon bashkëfshatarin e tij

Ngjarja e ardhëshme

Gjermania ndan mbi gjysmë miliard euro për t'iu ndihmuar të mbijetuarve të Holokaustit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian