E enjtja e aksidenteve! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin Fier-Levan

Një aksident që shkaktoi dy të plagosur ndodhi këtë mbrëmje në aksin Fier-Levan.

Aksident në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si “Liqeni”.

Tre automjete, një “Benz”, një “Ford” dhe një “BMV X5” janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të zonës që njihet si “Liqeni”.

Te plagosur kanë mbetur tre shoferët, që janë dërguar në spitalin e Fierit.

Nuk dihet ende çfarë shkaktoi aksidentin.

Këtë të enjte në të gjithë vendin kanë ndodhur disa aksidente, që Kukës, Lezhë e Fier, ku të vdekur mbetën katër persona.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 22:50, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, janë përplasur automjetet tip “Bmw”, “Ford” dhe “Benz” me drejtues përkatësisht shtetasen B. B., shtetasin I. A. dhe shtetasin A. M., të cilët kanë marë dëmtime të lehta.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE po shikon mënyrat e përdorimit të aseteve të ngrira të oligarkëve për të financuar rindërtimin e Ukrainës

Story i radhës

Macron për luftën në Ukrainë: Nuk përjashtohet përhapja e konfliktit në vendet fqinje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish