“E dua punën time dhe ju të gjithëve”, Luana Vjollca shkëlqen me fotografitë e reja

Moderatorja shqiptare ka marrë vemendjen me publikimet e reja.

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar

Tashmë i gjithë publiku shqiptar e di se ajo është mjaft a pasionuar pas punës ku edhe vetë ajo e vulosi këtë meqenëse ora 00:00 e datës 1 janar e zuri në studio duke xhiruar emisionin e saj.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe ku shihet mjaft tërheqëse duke falënderuar të gjithë ata që bëjnë pjesë në përditshmërinë e saj.

“Ju dua të gjithëve”, tha Luana teksa shihej në shoqërinë e punonjësve të saj.

“E dua punën time”, shtoi Luana teksa shihej të ecte për të shkuar në skenë.

Kurse për fund ajo publikoi edhe një fotografi teksa po shkonte në skenë për të xhiruar.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Tarifat e reja të propozuara nga KLGJ, ulet “çmimi” i divorcit, pagesa shtesë kush zvarrit gjyqet

Ngjarja e ardhëshme

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian