E dinit se sa vite është më e madhe Arbana se Eduarti? Do habiteni!

Moderatorja e emisionit “Big Brother VIP”, Arbana Osmani, është një ndër figurat më të njohura të ekranit shqiptar.

Ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Për të gjithë kuriozët, Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983.

Në të njëjtën datë ka lindur dhe i dashuri i saj Eduarti, por ai ka lindur plot 4 vite më pas.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkupi paralajmëron ndryshimin e regjistrimit të viktimave me COVID-19

Story i radhës

Qeveria kroate ofron 26.500 euro për çdo mërgimtar që kthehet në vendlindje

Të fundit nga