E dhimbshme, vdes në moshën 32-vjeçare prezantuesja e famshme sportive!

Prezantuesja e famshme sportive Dilay Kemer ka ndërruar jetë! Familja e saj njoftoi përmes rrjeteve sociale për vdekjen e vajzës së tyre.

Bëhet e ditur se Dilay Kemer, ka qenë një nga prezantueset sportive të Fenerbahce TV. Sipas informacioneve, 32-vjeçarja ka pasur kancerin në gjak, shkruan mediumi turk “Sabah”.

Klubi nga Stambolli publikoi këtë lajm të trishtuar në rrjetet sociale, me një deklaratë ngushëlluese për familjen e gazetares së re.

“Fatkeqësisht, ne e humbëm vajzën tonë të vetme, jetën tonë” thuhet në njoftimin emocional të familjes Kemer.

Image

Sipas mediave turke, ajo ka kohë që luftonte me kancerin dhe dy javë më parë u vendos në kujdesin intensiv në njërën nga spitalet.

Image

Ajo ka lindur në Antalia, ka studiuar në Stamboll dhe vitet e fundit ka punuar si prezantuese në klubin e famshëm turk.

Image

E dhimbshme!

Ngjarja paraprake

Erdoğan: Të gjitha mjetet u mobilizuan për të ndihmuar njerëzit e goditur nga tërmeti

Ngjarja e ardhëshme

Transformimet e Ritës për Halloween, cili po iu pëlqen më së shumti

të fundit nga

Bora mbulon Bergamon

Bora mbulon Bergamon, shtyhet fillimi i ndeshjes Atalanta-Villareali. Grupi F është në

AlbanianEnglishMacedonian