E dhimbshme/ Ndërron jetë futbollisti 11 vjeçarLorik Zendeli

Ka ndërruar jetë 11 vjeçari Lorik Zendeli, futbollist i gjeneratës 2010 në shkollës Uskana.

“Ndahet nga jeta futbollisti i shkolles së Kf Uskana-Kërçovë Lorik Zendeli, lajm qe nuk donim ta degjonim kurre!
Me pikellim te thell morem lajmin e hidhur te ndarjes nga jeta te futbollistit 11 vjeçar te gjenerates 2010 Lorik Zendeli ku nuk arriti ti rezistoj nje semundje te rralle dhe te rëndë!” thuhet në njoftimin e familjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ambasada e SHBA në Tiranë publikon deklaratën e Blinken: Të bashkuar në thirrjet tona ndaj Rusisë, të ndalohet përshkallëzimi!

Story i radhës

E dhimbshme/ Ndërron jetë futbollisti 11 vjeçar Lorik Zendeli

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish