E dhimbshme/ I riu kosovar me vajzën 6 muajshe vdesin në një aksident në Gjermani

Një aksident i rëndë trafiku që ndodhi mbrëmë në Gjermani i mori jetën kosovarit, Elvis Muçaj dhe vajzës së tij gjashtë muajshe, Luanës.

Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjen Muçaj, transmeton lajmi.net.

I riu, Elvis Muçaj ishte nga fshati Lluka e Epërme e Deçanit.

Njoftimi i plotë:

Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajshe, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani.

Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfashtarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit!

Ngjarja paraprake

“Beqarët peshojnë dy kg më pak se të martuarit”

Ngjarja e ardhëshme

32 viktima dhe 820 raste me COVID në 24 orët e fundit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian