E dhimbshme: Balerina zbulon djegiet në fytyrë

Abbie Quinnen ka zbuluar se ka pësuar shkallën e djegies së shkallës së dytë në fytyrën e saj pasi e pësoi pas një aksidenti të tmerrshëm zjarri.

Valltarja profesioniste kishte nevojë për tri prerje në lëkurë pasi një video që ajo po bënte me të dashurin e saj shkoi shumë keq dhe një shishe verë shpërtheu dhe i vuri flakën flokëve dhe veshjeve të saj.

Abbie e cila pësoi djegie të tretë në trupin e saj, tani ka ndarë disa fotografi të bëra para operacioneve të saj duke nxjerrë në pah djegiet që mbulojnë pjesën më të madhe të fytyrës së saj.

Ajo ka fotografuar edhe kokën e fasuar si rezultat i djegies./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Veteranët azerbajxhanas të plagosur në Luftën e Malësisë së Karabakut dërgohen në Turqi për trajtim

Ngjarja e ardhëshme

Kontributi atdhetar i Fan S. Nolit për miqësinë me SHBA-në dhe për kishën autoqefale shqiptare!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian