E dashura e re është një…

Në Spanjë janë të sigurt, e dashura e re e Thibaut Courtois është Mayka Rivera, e famshme për pjesëmarrjen në programin televiziv “La isla de las tentaciones” (Ishulli i tundimeve).

Sipas shtypi spanjoll, portieri i Real Madrid ka nisur të takohet me Mayka-n.

Të dy duket se kanë dalë bashkë dhe po njihen, por vajza ka përgënjeshtruar gjithçka:

“Të gjithë zërat mbi lidhjen e mundshme me Courtois janë fals”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Ngjarja paraprake

Dalin fotot e zjarrit nga Qendra Tregtare në Strumicë

Ngjarja e ardhëshme

Arrestohet 26 vjeçari nga Shkupi, posedonte substancë narkotike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian