E bija e Lutfi Hazirit s’mërzitet për fushatë, pozon para pasqyrës dhe duket ‘flakë’!

Lotina Haziri gëzon linja të mira trupore.

E bija e kryetarit të Gjilanit, bukur shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Derisa ka pozuar përballë një pasqyreje ajo duket si mos më mirë, duke vënë në fokus asetet e saj.

Ja pamjet:

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Turqi, sekuestrohen mbi 9 tonë alkool të kontrabanduar

Ngjarja e ardhëshme

Filipçe: Vaksinimi në Maqedoni do të fillojë me vaksinat kineze

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian