E ardhmja e Ibrahimovic në rrezik

Karriera e Zlatan Ibrahimovic mund të marrë fund shpejt.

Sipas shtypit italian, dëmtimi në tendinën e Akilit dhe rikthimet që ka pësuar sulmuesi suedez mund të nënkuptojnë se karriera e tij e gjatë do të përfundojë në fund të këtij sezoni.

Ibrahimovic, 40, ka humbur 14 ndeshje deri më tani, por ka shënuar nëntë gola në 19 paraqitje.

Lojtari, në marrëveshje me drejtuesit e Milanit, do të duhet të vendosë në fund të sezonit se në cilën rrugë do të shkojë. Rinovohet për një sezon ose përfundon karriera. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Сали: Лицата со коморбидитети да се вакцинираат, сѐ уште нема починат кој примил трета доза

Story i radhës

Tri shenjat e zodiakut që do të kursehen nga drama kozmike e Ditës së Shën Valentinit

Të fundit nga