“Dysho”, kënga më e re nga Onat dhe Cozman

Dy reperët e label-it ‘BabaStars’, Onat dhe Cozman kanë publikuar së fundmi projektin e tyre më të ri muzikor.

“Dysho” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Kënga është punuar nga Noyd, Leka Kida ( Sensi ) dhe Onat, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Onat dhe Cozman.

Kënga është realizuar edhe me klip, në të cilin dy reperët vijnë me një interpretim mjaft të veçantë të këngës.

“Dysho” është realizuar nën anë vizuale nga produksioni Max Production në Shqipëri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Futbolli evropian – sot zhvillohen ndeshjet vendimtare të sezonit

Story i radhës

Mariupol po shkon drejt katastrofës!

Të fundit nga