Dybala, të kthehet në Argjentinë

Sipas asaj që raportohet nga Tuttosport, Jorge Antun, agjenti i sulmuesit të Juventus Paulo Dybala, duhet të kthehet në Argjentinë në ditët e ardhshme pas një qëndrimi të gjatë dhe të pasuksesshëm në Itali që nuk çoi në rinovimin e numrit 10.

Takimi i planifikuar për në fillim të tetorit u anulua për shkak të çështjeve të protokolleve shëndetësore dhe tani kthimi i tij në Amerikën e Jugut mund të shtynte afatin për mbylljen e marrëveshjes më përpara.

Joya-s i skadon kontrata në 2022 dhe vullneti i firmës për të vazhduar karrierën në Torino është i madh.

Një vullnet që gjithashtu duket se ekziston nga ana e klubit, edhe nëse disa miliona ende vallëzojnë midis ofertës dhe kërkesës.

Nuk është ende koha për një tjetër “po” dhe telenovela është e destinuar të vazhdojë.

Ngjarja paraprake

Kohëzgjatja e një lidhjeje varet nga inteligjenca emocionale e burrit

Ngjarja e ardhëshme

Si dëshiron ta shohë Franca Islamin?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian