Dy skuadra angleze në garë për Dybalan

Situata delikate kontraktuale e Paulo Dybalas me Juventusin dhe negociatat e ngrira të rinovimit, mund të bëjë që bardhezinjtë të konsiderojnë seriozisht shitjen e yllit argjentinas në qershor.

Skadenca e kontratës së Dybalas është në qershor të vitit 2022.

Chelsea dhe Tottenham do të ishin dy klubet që do të regjistrohen në garën për “Joya”.

Drejtuesit bardhezi që kërkojnë jo më pak se 50 milionë euro për lojtarin 27-vjeçar argjentinas.

Ngjarja paraprake

Partia e Angela Merkel pësoi sot disfatë

Ngjarja e ardhëshme

Ja lojtarët e Kosovës, që shënuan më së shumti gola kundër Rumanisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian