Dy persona rrahën një polic, i morën celularin dhe letërnjoftimin

Gjatë ditës së djeshme dy persona nga Strumica janë arrestuar pasi të njëjtit dyshohet se kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë marrë letërnjoftimin dhe celularin një zyrtari të policisë.

“Me datë 19.08.2023, zyrtarët policorë nga SPB-Strumicë kanë privuar nga liria S.S.(44) dhe D.J.(33), të dy nga fshati Banicë i Strumicës, për shkak se gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare paraprakisht kishin sulmuar fizikisht një zyrtar policor dhe i kishin marrë atij letërnjoftimin dhe telefonin celular”.

Story i mëparshëm

Ankohen anesteziologët e Kosovës, po vuajnë nga sindromi i lodhjes së tepërt

Story i radhës

Ushtari ukrainas befason gruan dhe vajzën, shfaqet para tyre gjatë një vizite të paparalajmëruar

Të fundit nga