Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Këto janë ngjarjet që janë paralajmëruar të zhvillohen sot.

– Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari” për Seniorë.

(Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

– Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez, Chris Doran.

(Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)

Ngjarja paraprake

A do futemi në karantinë? Mira Rakacolli zbulon qëndrimin e Komitetit Teknik: Qytetarët...

Ngjarja e ardhëshme

Truket e Kate Middleton për të qetësuar fëmijët, mund t’i përdorni edhe ju

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian