Dy mungesa të rëndësishme për Kukësin

Dy mungesa të rëndësishme për Kukësin!

Pas Nurman Kurdiçit, i cili do të mungojë për Kukësin përballë Tiranës për shkak të numrit të kartonëve, Josa duhet t’i bëjë llogaritë edhe pa Mate Tsintsadzen.

Gjeorgjiani ka shfaqur një problem në këmbë dhe ka munguar në dy seancat e fundit stërvitore me ekipin dhe është thuajse e pamundur që të rikuperohet në kohë për sfidën e së shtunës.

Sa i përket pjesës tjetër të lojtarëve, nuk raportohen probleme, ndërkohë që tekniku do të ketë gati edhe shërbimet e sulmuesit Godberg Kuper.

Ngjarja paraprake

Shoqata Rajonale e Futbollit Fier zgjedh delegatët për Asamblenë e Përgjithshme të FSHF dhe miraton statutin e ri

Ngjarja e ardhëshme

Në kohë pandemie në rrugët e Mitrovicës shiten dhe prehen pulat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian