Dy motra binjake në Divjakë, votuese për herë të parë, takohen me Bashën

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka udhëtuar drejt Divjakës sot, pas takimit që zhvilloi me qytetarët në Lushnjë.

Një rastësi e bukur qe përshëndetja e parë e Bashës në këtë qytet: dy motra binjake gjimnaziste që këtë vit votonin për herë të parë.

Duke dalë me to para mediave, Basha dha një mesazh specifik për të rinjtë e gjithë vendit:

“Tek sytë e votuesve për herë të parë lexohet më qartë se kudo tjetër ndryshimi që po vjen dhe shpresa. Ja shikojeni këto vajza!“

Ngjarja paraprake

Jetime dhe e paralizuar, këlyshja alpaka tani vrapon me rrota

Ngjarja e ardhëshme

Zaev dhe Besimi: Masat ekonomike kanë dhënë rezultat, 100 % është zbatuar pakoja e dytë, ekonomia është gjallë dhe stabile

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian