Dy linja telefonike për regjistrimin e mërgatës

Janë publikuar dy linja telefonike për regjistrimin e mërgatës.

Linjat telefonike që kanë qasje në aplikacionet “Viber” dhe “WhatsApp”, mbajnë numrat si:

+38971483313
+38971483291

Ngjarja paraprake

Për lëkurë të thatë, përdorni korrektorët dhe pudrat në formula të lëngshme

Ngjarja e ardhëshme

Ambasadorja rrah dhe maltreton pastruesen e shtëpisë, gjithçka filmohet në kamera

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian