Dy gola të shpejt në ndeshjen Watford-Liverpool

Gjigandi anglez është duke e shkatërruar Watfordin në stadiumin “Vicarage Road”.

Skuadra e Liverpoolit e ka thelluar epërsinë kundër Watfordit në 4:0, përmes dy golave të shpejtë nga sulmuesit Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

Fillimisht, Firmino shënon golin e tij të dytë në ndeshje dhe të tretin për Liverpoolin në minutën e 52’, kurse dy minuta më vonë ylli Mohamed Salah shënon gol për ta thelluar epërsinë në 4:0.

Rezultati momental i ndeshjes është 4:0 në favor të Liverpoolit.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Përndiqte ish-të dashurën, arrestohet 39 vjeçari

Ngjarja e ardhëshme

Graniti debaton me Fifin: Jemi para kamerave, kemi pak marifet me u kap me u puth

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian