Dy futbollistë dhe 1 zyrtar i Kukësit, pozitivë me Covid

Dy futbollistë të Kukësit dhe zëdhënësi i saj kanë rezultuar me koronavirus. Mësohet se futbollistët e infektuar janë Godberg Barry Cooper e Mehdi Hetemaj si dhe zyrtari Erion Allaraj.

Ata janë vetëizoluar në shtëpi, duke shmangur kontaktet me pjesën tjetër të skuadrës.

“Futbolli Klub Kukësi iu uron shërim të shpejtë dhe iu bën thirrje të gjithëve të respektojnë protokollet dhe të qëndrojnë të sigurt”, thuhet në njoftimin e F.K. Kukësit.

Ngjarja paraprake

Turqi, Festivali Ndërkombëtar i Filmit të Shkurtër fillon më 11 dhjetor

Ngjarja e ardhëshme

Një burrë shembet në tokë para QSUT në Tiranë

të fundit nga

Tirana barazon

Tirana dhe Egnatia u ndanë në barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar

AlbanianEnglishMacedonian