Dy anëtarë të Juventus pozitivë me Covid-19

Juventus është prekur përsëri nga koronavirusi.

Sikur në valën e parë të virusit, as kësaj here Juventus nuk ka shpëtuar pa anëtara të infektuar.

Sipas njoftimeve të fundit nga Italia, Juventus numëron 2 anëtarë pozitivë me Covid-19.

Juve bën të ditur se të prekurit nuk janë lojtarë, as anëtarë të stafit teknik.

Gjithsesi në përputhje me rregullat dhe protokolin, grupi shkon në izolim.

Kjo nuk do të pengojë anëtarët negativë që të shkojnë në stërvitje, por nuk do t’iu lejoj kontakte me pjesën jashtë grupit.

Ngjarja paraprake

“Më lini të qetë, dreqi e martë”: Dalin përgjimet sekrete të Melania Trump, nga ish-mikesha e saj

Ngjarja e ardhëshme

Mjekët flasin për gjendjen shëndetësore të Trumpit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian