Dy aksident tragjike në Vlorë dhe Tiranë, ndërron jetë e mitura dhe një 60-vjeçare

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Vlorë dhe në Tiranë ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shtetase.

Policia njofton se në aksin rrugor Vlorë-Peshkëpi, mjeti me drejtues shtetasin E. Sh., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale A. C., 7 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë, në kryeqytet pak minuta më pas, një mjeti me drejtues shtetasin P. Rr., 43 vjeç, ka aksidentuar një shtetase këmbësore. Autori është shoqëruar në Polici.

Ngjarja paraprake

Partneri i Genta Ismajlit paralajmëron këngën e saj me dedikime dashurie për të

Ngjarja e ardhëshme

Kur boksierit i dhemb lukthi prej Latif Demollit 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian