Durrës, shpërthim me lëndë plasëse në një banesë

Një shpërthim më lëndë plasëse ka ndodhur në pjesën e jashtme të një banese në Fllakë të Durrësit. Policia njofton se banesa, e cila është e pabanueshme është në pronësi të shtetasit me iniciale B.N.

Mësohet se janë shoqëruar në ambjentet e Policisë disa persona të dyshuar për këtë ngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ngjarja paraprake

Uiskonsin hap spitalin fushor pas rritjes së ndjeshme të rasteve me COVID

Ngjarja e ardhëshme

Ballkani dhe kundërthëniet e Fuqive të Mëdha

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian