“Dukesh sikur ke dal nga burgu i grave në takime”, Arjani i drejtohet Sarës pas takimit me Shkëlqimin

Sot është transmetuar takimi i Sars dhe Shkëlqimit.

Sot në episodin e “Përputhen” u transmetua takimi i Shklqimit dhe Sarës, i cili i bëri përshtypje mjaft shumë opinionistit Arjna Konomi.

Shkëlqimi gjatë takimit dukej se kishte emocione mjaft shumë, ndërkohë që Sara ishte provokuese gjatë gjithë takimit.

Arjan Konomi e theksoi këtë gjë, i cili përdori gjithashtu një shaka mjaft interesante për Sarën.

“Sikur ke dalë nga burgu i grave”- u shpreh ai, duke bërë të qeshë Sarën dhe të gjithë në studio.

Ngjarja paraprake

22-vjeçari nga Gjilani ka nevojë për ndihmën tuaj për shërim jashtë vendit, i duhet vetëm edhe 1300 euro

Ngjarja e ardhëshme

Liderja e opozitës në Bjellorusi hetohet për “terrorizëm”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian