Duke u puthur, Atdheu vendos të largohet me Sarën nga programi

Gjatë transmetimit të sotëm është bërë një ‘lëmsh’ i madh mes protagonistëve.

Ishte Atdheu ai i cili u shpreh se ka një pëlqim të madh për Sarën, gjë të cilën e konfirmoj edhe vet ajo, shkruan Indeksonline.

Ai e pyeti nëse do të largohej bashkë me të nga programi, dhe Sara vendosi t’i përgjigjej duke i dhënë një puthje.

Sara: Ti je i pavendosur.

Atdheu: Kam qenë xheloz për ty.

Atdheu: Kuptova se kam një pëlqim shumë të madh për ty.

Sara: Dmth më le në opsion të dytë.

Atdheu: Lashë ëmbëlsirën për në fund.

Sara: Ashtu e?

Atdheu: Ty kur të filloi pëlqimi ndaj meje.

Sara: E kam pasur që në takimin e parë. Çdo herë pas takimi tek ty e kam pasur mendjen.

Atdheu: Nuk bëri punë ajo deklaratë, ja ku jemi sot.

Sara: Si kam bërë me qëllim.

Atdheu: Ka qenë veprim i nxituar.

Atdheu: Unë dua të largohem sot nga programi bashkë me ty.

Sara: Më jep fjalën që do të jesh i qëndrueshëm?

Atdheu: Po.

Sara: Të të jap përgjigjen.(Sara puth Atdheun).

Ngjarja paraprake

Zylkifli Obërtinca - trajner i sfidave në Gjeneratën e Republikës 

Ngjarja e ardhëshme

'Al-Qassam' paralajmëron se do të sulmojë Tel Avivin nëse Izraeli shënjestron ndërtesat në Gaza

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian