Duka: Do e votoja Ramën nëse do rregullonte ekonominë, nuk e gënjen sërish popullin

I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në RTV ORA, Agron Duka, kreu i Partisë Agrare Ambientalinte u shpreh se do ta votonte Ramën së do të rregullonte ekonominë.

Duka: Nëse ai rregullon ekonominë dhe ndryshon kursin e ekonomisë, unë nesër e votoj Ramën që të rrijë edhe 4 vite të tjera. Nëse gjatë mandatit ke pasur një ekonomi të lulëzuar dhe progres, bravo.

Populli shqiptar nuk gënjehet kaq lehtë. Rrotacion është bërë kur gjithmonë ka qenë i domosdoshëm për t’u bërë dhe nuk besoj  se mund ta gënjejë sërish popullin. Nëse e bën bravo i qoftë, për egon e tij!

Ngjarja paraprake

Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Ngjarja e ardhëshme

Rastet me COVID-19 në mbarë botën tejkalojnë shifrën 34 milionë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian