Dua se*s çdo ditë në shtrat, dëshironte ta vriste gruan shkaku…

Francesco Totti, kapiteni legjendar i Romës, i cili ka pasur një martesë harmonike me Ilary Blasin, ka kujtuar takimin e tyre të parë.

Totti pranoi se ishte afër vendimit për të mos e parë kurrë gruan e tij aktuale, me të cilën ka tre fëmijë.

“Ne shkuam në një restorant, i cili ishte i vetmi hapur në atë kohë. Unë erdha ta marrë atë me Ferrari dhe ajo e përplasi derën para restorantit dhe e goditi murin.

Mund ta kisha vrarë në atë moment, por bëra sikur nuk ndodhi asgjë”, u shpreh Totti.

Dyshja janë të martuar nga viti 2005 dhe Ilary kishte punuar me aktrim dhe si modele para martesës.

“Princi” i Romës ka folur edhe për seksin në martesë duke i bërë të gjithë të qeshin.

“Jam gjithmonë pro marrjes së iniciativës në shtrat. Dua seks çdo ditë. Sidoqoftë, gruaja ime ankohet për kokëdhimbje. Bëjmë mardhënie tre herë në javë”, shtoi ai. 

Ngjarja paraprake

Spekulime tradhtie për Alex Rodriguez me Madison LeCroy, si qëndron e vërteta?

Ngjarja e ardhëshme

Gjyqi i ish-Presidentit Trump, argumentet pro dhe kundër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian