Dua Lipa shfaqet e mahnitshme nga shkretëtira

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive si beqare 

Ajo vazhdon që të poston foto në rrjetet sociale si nga përditshmëria e saj por edhe nga koncertet e mëdha që bën anekënd botës. 

Kohëve të fundit ajo është parë më një stil tjetër, sidomos pas ndarjes së saj nga Anwar Hadid. 

Dua tani duket më ndryshe dhe kjo shihet edhe në fotot e saj që ajo duket se i ka bërë në shkretëtirë diku në Nevada të Amerikës.

Image

Dua Lipa

Image

Dua Lipa

Image

Dua Lipa

Image

Dua Lipa

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Biden konfirmon përdorimin e raketave hipersonike nga Rusia në Ukrainë

Story i radhës

Reali merr vendim për të ardhmen e Ancelottit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish