Dua Lipa përkrah dhe ndihet krenare me suksesin e filmit “Zgjoi”

Dua Lipa ka postuar në rrjete sociale se është krenare me suksesin e filmit shqiptar.

Ajo përmes një postimi në Instastory ka ndarë me ndjekësit e saj foton e filmit duke i sygjeruar që të shohin këtë film.

Zgjoi” ka shënuar historinë në festival, duke rrëmbyer tri çmimet kryesore të këtij festivali.

Filmi ka fituar trofeun për “Filmin më të mirë”, “Regjinë më të mirë” si dhe “Çmimin e publikut”, në festivalin e SHBA-së.

Image

Dua shkroi fjalë të mira teksa edhe sugjeroi ndjekësit e saj ta shikonin atë, ” ZGJOI!!! Shkruar dhe drejtuar nga Blerta Basholli nga Kosova e cila ka fituar çmime në Sundance! “Filmin më të mirë”, “Regjinë më të mirë” si dhe “Çmimin e publikut”. Ndihem aq krenare!!!! Nëse keni mundësi ju lutem shikojeni”.

Image
Ngjarja paraprake

Gjithçka që nuk keni ditur për Air Force One, historia e aeroplanit më të sigurt në botë – me të udhëton presidenti amerikan

Ngjarja e ardhëshme

Kinezët kujtojnë në njëvjetorin e vdekjes, mjekun që i pari paralajmëroi botën për rrezikun e COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian