Dua Lipa ironizon me Donald Trump, e krahason atë me kunguj

Dua Lipa krahason Donald Trump me kunguj në prag të zgjedhjeve presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, shpesh herë po ironizon me presidentin amerikan, Donald Trump.

Dua njihet për mospëlqimin e saj ndaj Donald Trump, ku shpesh herë e shpreh atë përmes llogarisë së Instagramit.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh duke përqeshur presidentin e tanishëm me disa vargje, “Donald Trumpkin. I portokalltë nga jashtë, bosh nga brenda dhe duhet të hidhet që javën e parë të nëntorit.” thotë fotografia e një tabele në formë shakaje të festës së Halloween që mbahet në prag të zgjedhjeve.

Image
Ngjarja paraprake

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

Ngjarja e ardhëshme

120 pacientë me COVID-19 po trajtohen në QKUK dhe spitale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian