Dua Lipa dhe Kylie Minogue publikojnë këngën “Real Groove”

Dua publikoi duetin, që e prezantoi në koncertin virtual.

Dua Lipa në fund të 2020-ës vendosi të mbajë koncert virtual, ku kishte të ftuar edhe shumë emra të njohur.

Këngëtarja e kishte të ftuar edhe Kylie Minogue, me të cilën performuan bashkë këngën “Real Groove”.

Projekti në fjalë është publikuar në kanalin YouTube, ndërsa Dua dhe Kylie morën komente  pozitive nga fansat.

Ani pse ishte virtual, koncerti “Studio 2054” i Dua Lipës është shikuar nga miliona persona dhe i solli fitime të mëdha artistes shqiptare.

Ngjarja paraprake

Në Izrael vaksinohen një milion njerëz për koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

Olimpiada do të mbahet, me gjithë shqetësimet nga Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian