Driton Rrahmani: Urime gazeta “Bota sot”, krah i fuqishëm i sportit

Ish futbollisti i mirënjohur, Driton Rrahmani, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Rrahmani thotë se “Bota sot” edhe në periudha më të vështira edhe tani, gjithmonë ka qenë zë i fuqishëm i sportit. 

“Urime gazeta “Bota sot”. Gazetë që gjithmonë është krah i fuqishëm i sportit. Urime e suksese edhe me tutje.

Urime Kemajl Goca dhe “Bota sot”, të pazëvendësueshëm në informimin e sportit”,-  uron legjenda llapjane Rrahmani.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“I kanë mbetur vetëm dy vite jetë”, inteligjenca ukrainase zbulon sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit

Story i radhës

Temperaturat e larta, IKShPK bën thirrje për kujdes

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish