Driton Kuka: Medalja e parë e Laurës në Grand Prix 

Driton Kuka, selektor i Kombëtares së Kosovës, është i ngazëllyer me suksesin e Laura Fazliut, e cila sot fitoi medaljen e bronztë në Grand Prix në Zagreb të Kroacisë.

Laura tregoi formë të madhe duke i befasuar të gjithë.

“Laura e bronztë!

Medalja e parë e saj ne Grand Prix – Kupat  Botërore për të rritur!

Edhe pa ekipin e parë xhudo sjell medalje nga garat e mëdha!

Flaka e pesta dje, Laura e bronztë sot nesër Shpati debuton në gara Grand Prix!
Laura 350 pikë dhe ajo do jetë patjetër me Normë në Lojërat e ardhshme Olimpike!”,
shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

VOA: Mbërrin një grup tjetër prej 259 qytetarë afganë në Tiranë

Ngjarja e ardhëshme

Uran Ismaili: Do t’i riciklojmë mbeturinat dhe Prishtina do të jetë e pastër

të fundit nga

Revolucioni i ri

Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më tepër drejt teknologjisë. Duke

AlbanianEnglishMacedonian