”Dritë në fund të tunelit”, Duka dhe Rama takim ballë për ballë

Futbolli shqiptar vijon të jetë në kaos. Skuadrat nuk zbresin në fushë deri në plotësimin e kërkesave.

Sot pati një takim mes palëve, por pa arritur diçka konkrete.

Një lajm i mirë ka mbërritur pak momente më parë në emisionin Pressing, teksa thuhet se do ketë të mërkurën një takim kokë më kokë të kryeministrit Rama me numrin një të FSHF-së, Armand Duka.

Ky takim pritet të zgjidhë shumë gjëra, të cilat mund të çojnë në në një marrëveshje.

Ngjarja paraprake

​Johnson & Johnson ende nuk zbulon detajet e ndërprerjes së testit të vaksinës

Ngjarja e ardhëshme

Ismet Munishi – Valon Zymberit: “Ti veç për volejboll, mos më kallxo për futboll”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian