Drilon Hajrizi befason: Faleminderit Pejë! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!

Basketbollisti Drilon Hajrizi, anëtar i Kombëtares së Kosovës, sot konfirmoi se nga Peja rikthehet në folenë e vjetër, Trepça nga Mitrovica. 

Tani del me një postim shumë interesant dhe falënderues për pejanët.

“Shkurt, faleminderit Pejë! Shqip, faleminderit Shqiponja! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!”, shkruan Hajrizi në profilin e tij në facebook. 

Pak me parë tifozët “Torcida” dolën me një komunikatë, se nuk e dojnë Hajrizin në klubin Trepça.

Dramë në Mitrovicë.
 

Ngjarja paraprake

Marina Vjollca duket kaq bukur teksa shfaqet me Getin në rrjete sociale

Ngjarja e ardhëshme

Surprizë! Studimi i fundit bën kthesën e madhe, tregon sa kafe mund të pijmë në ditë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian