Drejtori ia rrëmben zemrën e moderatores

Një tjetër goditje nga drejtori i Interit, kësaj radhe rrëmben zemrën e moderatores

Drejtori i Interit, Piero Ausilio dhe moderatorja sportive, Monika Bertini janë konfirmuar si çifti më i ri në botën e sportit.

Ky lajm u bë me dije nga mediat në Milano, të cilët kanë theksuar se ata janë të lidhur prej kohësh, por ishte kaluar pa u vënë re nga mediat.

Image

Tani çdo gjë është konfirmuar dhe në botën e sportit kemi çiftin më të ri, i cili cilësohet si një nga më të bukurit nga mediat italiane.

Image

Moderatorja sportive Monika Bertini

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

КРУНИСАНА Е „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“, БРАНКО СТОЈЧЕВСКИ И ИВИЦА ЗАРКОВ ГИ ДОБИЈА КЛУЧЕВИТЕ ОД СВОИТЕ НОВИ „МИЛЕНИЦИ“

Story i radhës

Rrugëtimi i Einxhel: Ka qenë e vështirë, por e kam shijuar në të gjitha format

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish