Drejtori i spitalit të Strumicës tërhoqi statusin nga Facebook i cili kërkonte donacion për autoambulancë të re

????????????????????????????????????

Drejtori i spitalit të Strumicës, Naqe Gogov, tërhoqi statusin e tij nga Facebook i cili kërkonte donacion për të blerë një autoambulacë të re. 

Por pas komenteve negative Gogov e tërhoqi statusin e tij nga Facebook

“Pas komenteve negative, unë tërheq statusin tim dhe apeloj të mos donojnë,” shkruan Gogov. 

Ngjarja paraprake

Rama krahason LSI-në me një insekt në Tropojë: Shumë shpejt zgjidhim çështjen e pronave

Ngjarja e ardhëshme

Turqia neutralizon 6 terroristë të YPG/PKK-së në veri të Irakut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian